SEO ve Optimizasyon

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile Google'da üst sıralara çıkabilirsiniz. SEO hizmeti almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Referanslarımızı incelemek isterseniz Referanslar sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Hemen Ara Teklif Al

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Google'de Öne Çıkın

Google aramalarda marka ismini birinci sırada görmek her işletmenin istediği şeylerden biri haline gelmektedir, dijital çağın patronu Google belli kurallar doğrultusunda marka isminizi arama motorunda ön sıralara çıkartacaktır.

Uzman Kadromuzla Sitenizi Üst Sıralara Taşıyoruz

Uzman kadromuzla, Google'ın gözünde prestijinizi arttırıp sizi 1 numaraya taşıyoruz. Uzun ve zahmetli bir iş olan Arama Motoru Optimizasyonuyla (SEO) sizi hedeflerinize ulaştırıyoruz. Doğru etiketler ve birçok hizmetleri gerçekleştirerek SEO uzmanı ve dijital pazarlama uzmanlarımızla birlikte hedef kelimenizde yükselmenizi sağlıyoruz.

Yaptığımız İşlemler;

  • Site İçi SEO Çalışması (Teknik Kısım)
  • Site Dışı SEO Çalışması
  • Uygun Kategorilerden Link İnşaası
  • Hedef Kelime Bazlı Çalışma
  • Detaylı Sektör ve Rakip Analizi
  • Detaylı Rakip Reklam Raporlaması
  • Detaylı Sektör Rekabet Raporlaması

SEO Çalışmaları Uzun Bir Süreçtir

Tüm SEO çalışmaları uzun ve emekli bir süreç ister. Bu süreçlerde hem sitenizin teknik açıdan Google'ye uygun hale getirilmesi (optimize edilmesi) hem de site dışı etkenler olarak bilinen link inşaaları, farklı sitelerden tanıtım yazıları gibi işlemler yapılır. Kimi zaman 1 sene kimi zaman 6 ay kadar sürebilen bu çalışmalar neticeye ulaşana kadar devam eder.

Özel Çalışma

Çalışmalarımızın tamamı siteye ve sektöre özel yapılır ve buna göre herşey organize edilir. Çalışmalar aylık olarak fiyatlandırılarak müşterilerimizle sözleşmeye dayalı olarak çalışıyoruz.

SEO Hizmeti Teklifi Al

Lütfen bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girin. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.