Marca Sigorta

MARCASIGORTA.COM.TR

Yazılım - Tasarım - Arayüz
Yıllardır sigorta sektörünün 1 numaralı isimlerinden olan Cem Eryıldız'a ait olan sigortacılık sektörünün yeni yüzü Marca Sigorta'nın tasarım ve yazılım işlerini yaptık.

 
İş Bilgisi

ISBILGISI.COM

YAZILIM DESTEK
İş ve personel alımlarıyla ilgili Türkiye'nin en büyük siteleri arasında yer alan, isbilgisi.com'a yazılımsal olarak bazı destekler verdik. Kendileriyle çalışmaktan gurur duyuyoruz.

 
Enstrumanbank

Enstrumanbank.COM

Ürün Yönetimi - Hosting - Domain
Antalya Selekler Çarşısında yıllardır faaliyette olan Pangu Müziğin resmi markası Enstrumanbank'ın web işlerini yaptık.

 
Fındık Gübresi

FINDIKGUBRESI.COM

Yazılım - Tasarım - Arayüz - Hosting - Domain
Ünlü iş adamı Mahmut Bozkurt'un tarım alanında büyük girişimi findikgubresi.com'un yazılım, tasarım ve reklam yönetimi işlerini biz yaptık. Webdu Hosting hizmetinden de faydalanmaktalar.

 
Sacid GÖK

SACIDGOK.COM

Arayüz - Hosting - Domain
Yüksek Ziraat Mühendisi Sacid GÖK'ün internet sitesinin arayüz kodlaması ve web yazılım işlerini tamamladık. Webdu Hosting hizmetinden de faydalanmaktalar.

 
Kaya JeoTeknik

KAYAJEOTEKNIK.COM

Yazılım - Arayüz - Yönetim Paneli - Hosting
İnş. Müh. Mehmet Can Kaya'nın internet sitesinin arayüz kodlaması ve web yazılım işlerini tamamladık. Webdu Hosting hizmetinden de faydalanmaktalar.

 
Masaj Yağı

MASAJYAGI.NET

Yazılım - Arayüz- Hosting
MasajYagi.Net'in kurumsal kimlik çalışmaları, arayüz kodlaması, sipariş takip paneli, yönetim paneli, logo tasarımı ve web yazılım işlerini bitirdik. Webdu Hosting hizmetinden de faydalanmaktalar.

 
Kuzeyli Yatakları

KUZEYLIMASAJYATAKLARI.COM

Yazılım - Tasarım - Hosting
KuzeyliMasajYataklari.com'un kurumsal kimlik çalışmaları, web tasarımı, logo tasarımı ve web yazılım işlerini en iyi şekilde yaptık. Webdu Hosting hizmetinden de faydalanmaktalar.

 
Masaj Malzemesi

MASAJMALZEMESI.COM

Dijital Pazarlama - Ürün Yönetimi - Hosting
MasajMalzemesi.com sitesinin 3 yıldan fazladır ürün yönetimi, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında çözüm ortağıyız. Webdu Hosting hizmetinden de faydalanmaktalar.

 
KafiyeBul

KAFIYEBUL.COM

Yazılım ve Tasarım
KafiyeBul.com'un yazılım ve tasarım işlerini yaptık. Webdu Hosting hizmetinden de faydalanmaktalar.