Hizmetlerimiz

Tüm hizmetlerimize aşağıdan erişebilirsiniz. Hizmetlerin detay sayfalarında hem teklif alabilir hem de detaylı hizmet içeriklerini görebilirsiniz.

Teklif Al İletişim

Antalya Web Tasarım

Web Tasarım ve Yazılım

Sektörünüze yönelik en uygun tasarım ve isteklerinize göre şekillendirebildiğiniz bir yazılımla nokta atışı yapıyoruz. Yazılımlarımızda PHP - MySQL - JavaScript - CSS3 - HTML5 gibi en son teknolojileri kullanıp geleceğe yatırım yapıyoruz. Fiyat / Performans odaklı hizmet anlayışımızdan memnun kalacağınıza eminiz.

Yapabildiklerimizden bazıları;

Hizmet Detayı
 
Sosyal Medya

Sosyal Medya Danışmanlığı

Yeni Dönem Web

Artık eski dönem web dünyasını geride bıraktık. Yeni dönemde sosyal medya gücü çok önemli bir yer edindi. Dünyanın en büyük şirketlerinin bile facebook, twitter hesapları var. Böyle bir ortamda sosyal medya hesaplarının gücünü anlamak ve ona göre bu hesapları şekillendirmemiz gerekli.

Sosyal Medya Gücü

Sosyal medyada ki gücünüzü arttırmak için de en iyi yol bu işi profesyonellere bırakmaktan geçer. Eğer markanızın sosyal medya konusunda zayıf olduğunu düşünüyorsanız bu işi sizin adınıza biz üstleniyor ve sosyal medyada ki varlığınızı arttırıyoruz.

Gerek sosyal medya hesaplarınızın yönetimi gerekse yeni açılacak sosyal medya hesaplarınızı sektöre yönelik taleplere ve insanların ilgi göstereceği yönde paylaşımlar yaparak marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Hizmet Detayı
 
Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu

Uzman kadromuzla, Google'nin gözünde prestijinizi arttırıp sizi 1 numaraya taşıyoruz. Uzun ve zahmetli bir iş olan Arama Motoru Optimizasyonuyla (SEO) sizi hedeflerinize ulaştırıyoruz. SEO uzmanı ve dijital pazarlama uzmanlarımızla hedef kelimenizde yükselmenizi şaşkınlıkla izleyeceksiniz.

Yaptığımız çalışmalar;

Hizmet Detayı
 
Hizmetler

Dijital Pazarlama ve Reklamcılık

Genellikle en çok tercih edilen arama motoru olan Google Inc. ile reklam vererek en uygun tıklama başı ücret veya gösterim başı ücretlendirme seçenekleriyle ürününüzü hedef kitlenize sunarak satış rakamlarınızı arttırıyoruz.

Dijital reklamcılık konusunda bugune kadar bir çok şirketle çalışma fırsatı bulup onların ürünlerini pazarlamalarına yardımcı olduk. Eğer dijital dünyada kendinize hızlı bir yer edinmek istiyorsanız kesinlikle Google, Facebook gibi en çok ziyaret edilen internet sitelerine reklam vermelisiniz.

Reklam verebileceğiniz bazı siteler;

Hizmet Detayı
 
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Şirketiniz artık büyümeye başladı ve kurumsallığa adım mı atmaya başladı? O halde size kurumsal bir kimlik kazandıralım.

Eski tarzda basit ve sanki bir amatörün elinden çıkmış gibi duran logonuzu yeni ve modern bir hale getirip, sizi profesyonelliğe adım attırıyoruz. Şirketinizde çalışanlar hala "hotmail, gmail" gibi mail hesaplarını mı kullanıyor? O zaman size müjdemiz var artık şirketinize ait e-postaları kullanıp kurumsallık alanında büyük adımlardan birini atmış olacaksınız

Kartvizitlerinizi yenileyip, web sitenizle uyumlu logo ve arkaplana uygun yeni aynı zamanda da yaratıcı kartvizitler tasarlıyoruz.

Antetli kağıtlarınızdan, sizin markanızın basılı olduğu bir çok ürüne kadar bir çok tasarımı yapıp sizi profesyonel ticaret dünyasında kurumsallaştırıyoruz.

Bu işi profesyonel kişilere bırakmak isterseniz size bu konularda çok yardımcı olacağız.

Hizmet Detayı
 
Domain ve Hosting

Domain ve Hosting

Domain veya hosting ihtiyacınız varsa bu konularda da hizmet vermekteyiz. Size sadece web sitesi yapmakla kalmayıp aynı zamanda isim alanınızı (firmaadi.com) alıp size hosting (yer sağlayıcı) hizmeti de vermekteyiz.

Taleplerinize yönelik en uygun hosting paketini size verip hızlı ve akıcı bir web sitesi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Hizmet Detayı