Domain ve Hosting Hizmeti Alın

Web sitesi isminiz yani alan adınızı (domain.com gibi) birlikte belirleyerek sizin adınıza satın alalım. Hosting (barındırma) hizmeti ile sitenizi kullanıma açalım.

Uygun fiyatlar ve yüksek performansla hem hostinginiz hem de markanıza ait domaininiz (alan adınız) olsun.


Hemen Ara Teklif Al

Domain ve Hosting Hizmeti

Domain Hizmeti

Markanızın veya şirketinizin isim hakkını(domain) sizin adınıza satın alıyoruz ve sizin bilgilerinizle kayıt ettiriyoruz. Bu hizmetimizde fikir almak isteyen müşterilerimize özel markası veya şirketiyle alakalı isim önerileri veriyoruz. Satın aldığınız domain tamamen size ait ve sizin yönetiminizde oluyor.

Hosting Hizmeti

İhtiyacınıza yönelik barındırma hizmeti(hosting) sağlıyoruz. Çok ziyaretçili web siteleriniz varsa ona yönelik çoklu işlemci ve ram kapasitesi yüksek dedicated sunucular veriyoruz. Standart web sitelerinize ise sağlayacağımız standart ve uygun fiyatlı hosting çözümleri ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Sitenizin dijital dünyadaki adresiniz, tercih ettiğiniz alan adı ile bulunur. Taleplerinize yönelik en uygun hosting paketini size verip hızlı ve akıcı bir web sitesi sahibi olmanızı sağlıyoruz. İnternette görünür olmak için sizlere sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirisiniz.

Sunduğumuz Hizmetler;

  • Domain (Şahısa veya Markaya Özel)
  • Hosting (İhtiyaca Yönelik En İyi Hosting Garantisi)
  • Gizli Whois Bilgisi Hizmeti
  • Kurumsal E-Posta Hizmeti

Domain ve Hosting Teklifi Al

Lütfen bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girin. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.